Καλλιθέα – Δημοτικές Εκλογές 2023: Τέσσερεις οι μονομάχοι – Δήμαρχος από την Α’ Κυριακή;

0
5441

Μετά την 31η Αυγούστου 2023 ημερομηνία σύμφωνα με την οποία οι υποψήφιοι συνδυασμοί θα έπρεπε οριστικά να έχουν καταθέσει τα ψηφοδέλτια τους για τις Περιφερειακές και Δημοτικές εκλογές τις 8ης Οκτωβρίου 2023 στο Δήμο Καλλιθέας οριστικά φαίνεται ότι θα έχουμε μάχη τεσσάρων Δημοτικών Παρατάξεων.

Τέσσερα λοιπόν τα ψηφοδέλτια με υποψήφιους Δημάρχους το νυν Δήμαρχο Δημήτρη Κάρναβο επικεφαλής του συνδυασμού «Η Καλλιθέα Αλλάζει», τον πρώην Δήμαρχο Καλλιθέας Κώστα Ασκούνη επικεφαλής του συνδυασμού «Ενωμένοι Μπροστά», τον Γιάννη Βακαλόπουλο επικεφαλής του συνδυασμού «Λαϊκή Συσπείρωση» και τέλος τον Χρήστο Ιωαννίδη επικεφαλής του συνδυασμού «Μια Πόλη στο Δρόμο».

Το γεγονός ότι στη μάχη για το Δήμο Καλλιθέας ρίχνονται μόνο 4 Δημοτικές Παρατάξεις αλλά και με βάση τον εκλογικό νόμο που θέτει όριο εκλογής για τον επόμενο Δήμαρχο το 43% φαίνεται ότι μπορούν να δημιουργηθούν συνθήκες εκλογής του επόμενου Δημάρχου Καλλιθέας από την Α’ Κυριακή.

Φυσικά το συγκεκριμένο σενάριο αφορά κυρίως τους υποψήφιους Δημάρχους Κώστα Ασκούνη και Δημήτρη Κάρναβο ή Δημήτρη Κάρναβο και Κώστα Ασκούνη λόγω της επιρροής που διαθέτουν στο εκλογικό σώμα της Καλλιθέας.

Ωστόσο εκλογές είναι και τίποτα δεν προκαθορίζεται και κανένας υποψήφιος Δήμαρχος δεν κατεβαίνει για να «χάσει», αυτό και μόνο δημιουργεί πολλές φορές και ανατροπές σε Δημοτικές εκλογές όπου καθοριστικό ρόλο παίζει και η συγκρότηση των ψηφοδελτίων και κατά πόσο αυτά είναι αντιπροσωπευτικά από κατοίκους, φορείς, επαγγελματίες και προσωπικότητες της τοπικής κοινωνίας.

Ας δούμε λοιπόν αναλυτικά τους υποψηφίους Δημάρχους τους Δημοτικούς και Κοινοτικούς Συμβούλους των εκλογών της 8ης Αυγούστου 2023 στο Δήμο Καλλιθέας.

Αναλυτικά τα ψηφοδέλτια των 4 συνδυασμών

Η ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΑΛΛΑΖΕΙ – ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΝΑΒΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 Αδαμόπουλος Γεώργιος
2 Αδαμοπούλου Αναστασία (Νατάσα)
3 Αμπντέλ Αζιζ Μπάσμα
4 Αναστόπουλος (Γερμανός) Ανδρέας
5 Ανδρεάδης Ευάγγελος
6 Ανδρέου Φώτης
7 Αρματάς Ιωάννης 
8 Βάθης Στυλιανός (Στέλιος)
9 Βασιλακάκου Ανθούλα (Ανθή)
10 Βεκρής Νεκτάριος
11 Βουγιούκα Μαρία (Μαίρη)
12 Βουμβάκη Καλλιόπη (Πόπη)
13 Γαβαλά Μαρία
14 Γαλίτση – Ψαρούλη Παρασκευή (Βούλα)
15 Γιαννακού – Πάσχου Άννα
16 Γκίκας Δημήτριος
17 Γκιολές Κωνσταντίνος
18 Γκρέτσας Ανδρέας
19 Γρίβας Οδυσσεύς (Οδυσσέας)
20 Δαβάκη Ευανθία (Βάνα)
21 Δαμουλιάνου Κυριακή (Κορίνα)
22 Δανέζη-Λούρα Αναστασία (Σίσυ)
23 Δάνου Μαρία (Μαίρη)
24 Δεδότση Μαρία Ελένη (Μαριλένα)
25 Δελατόλας Τζώρτζης
26 Δημητριάδης Κωνσταντίνος (Κωστίκας)
27 Εγγλέζου Ευαγγελία (Λία)
28 Ερμίδης Δημήτριος
29 Εσαμπαλίδου Σταυρούλα
30 Ευγενικός Κωνσταντίνος (Κωστής)
31 Ευσταθίου Κωνσταντίνος
32 Ζαΐμης Γεώργιος
33 Ζάκας Σταύρος
34 Ζαφειρέλλη Αντιόπη (Άντα)
35 Ζευγαρά Αγγελική
36 Ζούζουλας Αριστομένης (Μένιος)
37 Ηλιάδης (Ράφτης) Ιωάννης
38 Θεμιστοκλέους Δημήτριος
39 Θεολόγου – Γρηγορούλη Ελένη
40 Ιακωβίδου Παναγιώτα (Τάνια)
41 Καλαμπαλίκης Γεώργιος
42 Καλογεράς Χριστόδουλος
43 Καλογερόπουλος Αναστάσιος (Τάσος)
44 Καλογερόπουλος Κωνσταντίνος
45 Καλουμένου Βαρβάρα-Γεωργία (Βέρα)
46 Κατσούρη (Λουμάκη) Αικατερίνη (Καίτη)
47 Κόκουλος Κωνσταντίνος
48 Κοσμίδου – Πρέντζα Ευσεβία (Βούλα)
49 Κοττέας Παναγιώτης (Τάκης)
50 Κουσίδης Νικόλαος
51 Κουτσογιάννης Γεώργιος-Σπυρίδων
52 Κυριακόπουλος Γεώργιος
53 Κωστάκης Εμμανουήλ (Μανώλης)
54 Κωστάκος (Πρύτανης) Κωνσταντίνος
55 Λαγογιάννης Νικόλαος
56 Λαζαρόπουλος Παναγιώτης
57 Λαρίου Αγγελική
58 Λιάπη-Ποτουρίδου Ειρήνη
59 Μάλλιος Φίλιππος
60 Μαργαρίτη Βασιλική (Βάσω)
61 Μαυρίδου Ευαγγελία (Λίτσα)
62 Μελικίδης Διονύσιος (Σάκης)
63 Μεσουρίδου – Φραγκιά Θεοκλήτη
64 Μπαρμπάκος Ευάγγελος
65 Μπικώφ Μαρία (Μάνια)
66 Μωϋσιάδης Γρηγόριος
67 Νικολαϊδης Γεώργιος
68 Οικονόμου Παναγιώτα (Γιώτα)
69 Παναγιωτάκος Αναστάσιος
70 Παπαδόπουλος Αβραάμ
71 Παπαθανάσης Δημήτριος
72 Παπαρούπα Άννα
73 Παυλίδης Ιωάννης
74 Παυλίδης (Καρατέκα) Νικόλαος
75 Παυλόπουλος Αδριανός
76 Πιτσούνη – Δημητρακάκη Σπυριδούλα (Ρούλα)
77 Ραϊνάκη Κλεάνθη (Κλειώ)
78 Ρούτση Ελένη
79 Σακελλαριάδου Παναγιώτα (Πέννυ)
80 Σεφαλίδου Αναστασία (Νατάσα)
81 Σκανδαλάκης Νικόλαος
82 Σούλιος Ευστάθιος – Παναγιώτης
83 Στεργίου Λουκία
84 Τάγκας (Θεαγένης) Γεώργιος
85 Τόγια Μαρία
86 Φλαμπουράρης Βασίλειος
87 Χαριτίδης Θεόδωρος
88 Ψα Έλλη (Ελίνα)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1η ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

1 Αγγελοπούλου Δανάη
2 Αδαμοπούλου Αικατερίνη (Κατερίνα)
3 Αλεξίου Αρχοντία
4 Αλεξίου Γεώργιος
5 Αλεξίου Μαρία (Μαίρη)
6 Ασημακοπούλου – Ζαφείρη Κωνσταντίνα (Ντίνα)
7 Γαβριηλίδης Γεώργιος
8 Γιαμάκης Αλέξανδρος
9 Δαρμά Φωτεινή
10 Ευσταθιάδης Αριστοτέλης
11 Ζάρας Χρήστος
12 Ιορδανίδου Γεωργία (Γωγώ)
13 Καλαϊτζίδης Κωνσταντίνος (Κώστας)
14 Καλπακίδης Νικόλαος
15 Κοριτσίδης Θεοδόσιος
16 Κουτσολιάκου Στυλιανή – Βαρβάρα
17 Κριμπάς Χρήστος
18 Κυριακίδου-Σαλούστρου Δέσποινα
19 Μαριάκης Κωνσταντίνος
20 Μασουρίδου Ντιάνα
21 Μπαλκής Θωμάς
22 Πανουσόπουλος Νικόλαος
23 Παπαδοπούλου Καλλιόπη (Πόπη)
24 Παπουλίδης Ανέστης (Τάσος)
25 Πλουμάτος Μιλτιάδης (Μίλτος)
26 Ρετουνιώτης Διονύσιος (Σάκης)
27 Τζαβάρας Παναγιώτης
28 Τζήκας Ιωάννης

2η ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

1 Αγγελοπούλου Δήμητρα – Θέμις
2 Ασλανίδου Αναστασία (Νατάσα)
3 Βαλσαμάκη Ευγενία
4 Γκρέτσα Παρασκευή
5 Δαβιτίδης (Ντόκτορ) Κωνσταντίνος
6 Διακίδης Τζώρτζης
7 Ζαφειράκη – Κάντα Ελένη
8 Ζουκώβ Παναγιώτης
9 Καπούτσης Θεόδωρος
10 Καρακατσάνη Μαρκέλλα
11 Κεσίδης Γεώργιος
12 Λαουτάρη Νικολέττα
13 Λιγνού Μαρία
14 Μαρκοπούλου Ευφροσύνη (Έφη)
15 Μαρτίδης Ιωάννης
16 Ξυδιά Ουρανία (Ράνια)
17 Πατσιανίδης (Πατσιάν) Γεώργιος
18 Ποντίδου Δέσποινα
19 Πυρρωστής Στυλιανός
20 Ρίνης Ευάγγελος (Βαγγέλης)
21 Τάσσος Αριστείδης (Άρης)
22 Τάτση Χριστίνα
23 Τερζή Ελεονώρα – Χριστίνα
24 Τζιλίνη Ειρήνη
25 Τσαρκατζόγλου Ιορδάνης
26 Χαρταμαντζίδης Παναγιώτης (Γιώτης)
27 Χατζηϊωαννίδου Ελένη
28 Ψωμάς Νικόλαος

3η ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

1 Βλάχου Μαρία
2 Βογιατζή Αμερίσσα (Έρη)
3 Βολιανάκης Παναγιώτης
4 Βουτσινά -Περδίκη Αλεξάνδρα
5 Γεωργοπούλου Μαρία
6 Δεληασλανίδης Δημήτριος
7 Ζάκα Άννα
8 Ζώτου Αγλαΐα (Λία)
9 Καββαδά Γεωργία (Τζωρτζίνα)
10 Κακουλίδου Ελένη (Ελίνα)
11 Κατσανδρή Λουκία – Αργυρώ
12 Κοκκίνου Φωτεινή
13 Κοντογιάννης – Ασιμής Κωνσταντίνος
14 Κουκουράβα Βάγια
15 Κύρογλου Λεωνίδας
16 Λιόση Ελένη (Νέλη)
17 Μαραγκού Βασιλική (Βανέσσα)
18 Μαργαρίτης Ευάγγελος
19 Μπούνας Ανδρέας – Απόστολος
20 Παπαδόπουλος Μάριος
21 Παπαζήσης Δημήτριος
22 Παπάζογλου Ηλίας
23 Παρασκευοπούλου Σταυρούλα
24 Πατσιώτη Αγαθή
25 Σακάτης Χαράλαμπος (Μπάμπης)
26 Τιμπλαλέξη Βασιλική (Βάσω)
27 Τσίργιαλος Πέτρος
28 Χατζηδάκης Αλέξιος (Αλέξης)

ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΜΠΡΟΣΤΑ – ΚΩΣΤΑΣ ΑΣΚΟΥΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 Αβιτίδη Χριστίνα του Αναστασίου
2 Αθανασακοπούλου Αγγελική του Ιωάννη
3 Αλεβιζάτου Ευτυχία του Σπυρίδωνος – Ανδρέα
4 Αμμάρι Στέλλα του Ραμζί
5 Αναστασιάδης Κωνσταντίνος του Αθανασίου
6 Αργυριάδης Δημήτριος του Γεωργίου
7 Αρουτζίδης Παναγιώτης του Ιωάννη
8 Αυγερινού Ελένη του Σπυρίδωνος
9 Βανδώρος Εμμανουήλ – Χαράλαμπος (Μανώλης) του Χριστοδημητρίου
10 Βασιλοπούλου – Κουσουνή Κανελίτσα (Νέλη) του Κωνσταντίνου
11 Βοζίκη Ιωάννα του Κωνσταντίνου
12 Γαλανόπουλος Παναγιώτης του Αντωνίου
13 Γερολυμάτος Γεώργιος του Γερασίμου
14 Γεωργούσης Παναγιώτης του Χρήστου
15 Γιαννακοπούλου Σταυρούλα του Βασιλείου
16 Γιατράς Νικόλαος του Διονυσίου
17 Γρηγοριάδου Ελένη του Λαζάρου
18 Δούμα Γεωργία του Αθανασίου
19 Εμιρζάς Ιωάννης του Θεοδώρου
20 Εξάρχου Αθηνά του Κωνσταντίνου
21 Ευτυχιάδου Ιωάννα (Γιοβάννα) του Χρήστου
22 Ζερβού Στυλιανή (Στέλλα) του Διονυσίου
23 Ηλιάδης Νικόλαος του Χαράλαμπου
24 Καββαδά Μαρία του Ηλία
25 Καλαϊτζίδη Ντιάνα του Αλεξίου
26 Καλλιώρας Δημήτριος του Νικολάου
27 Κανελλοπούλου Μαρία του Αριστείδη
28 Καραγιάννη Γκουενταλίνα (Σπίνα) του Δημητρίου
29 Κατσικάρης Αθανάσιος (Σάκης) του Κωνσταντίνου
30 Κατσούρης Ιωάννης του Μαρίνου
31 Κατωπόδη Αργυρώ του Φωτίου
32 Καψάλης Δημήτριος του Στεφάνου
33 Κεμεντζετζίδου Σταυρούλα του Αλεξίου
34 Κερκύρας Σπυρίδων του Κωνσταντίνου – Ξενοφώντος
35 Κολυβίρα Βασιλική του Γεωργίου
36 Κοντιζά Ελένη ( Έλενα ) του Ζαννή – Ιωάννη
37 Κοσμίδης Γεώργιος του Νεοκλή
38 Μαξούρης Δημήτριος του Στυλιανού
39 Μαργωμένος Γεώργιος του Χρήστου
40 Μαρώσης Νικόλαος του Ιωάννη
41 Ματσαμάκης Γεώργιος του Ιωάννη
42 Μεταλίδη Ευσταθία (Εύα) του Γεωργίου
43 Μητροπούλου Χαρίκλεια (Χαρά) του Δημητρίου
44 Μιστιλόπουλος Ιωάννης του Συμεών
45 Μορφονιός Αντώνιος του Μιχαήλ
46 Μοσχονάς Αντώνιος του Παναγιώτη
47 Μοφόρη Αικατερίνη του Παναγιώτη
48 Μπολτσής Θεόδωρος του Μάρκου
49 Μπουκουβάλας Βασίλειος του Διονυσίου
50 Μπούρας Απόστολος του Δημητρίου
51 Μυλωνάς Χρήστος του Βαΐου
52 Νικολαΐδης Ευστράτιος (Στράτος) του Στυλιανού
53 Νικολαΐδης Χρήστος του Δημητρίου
54 Νικολαράκος Μιχαήλ του Θεοδώρου
55 Ντρέου Πρανβέρα (Χριστίνα) του Ζεμάν
56 Οικονομοπούλου Σοφία του Αθανασίου
57 Παπαδέα – Χιονίδη Σοφία του Αναργύρου
58 Παπαδημητρίου Ιωάννης του Δημητρίου
59 Παπαδοπούλου Παρασκευή (Βέτα) του Μηνά
60 Παπαδούλης Διονύσιος του Ευστρατίου
61 Παπαχρήστος Βασίλειος του Χρήστου
62 Πατσιούλης Κωνσταντίνος του Δημητρίου
63 Πετρόπουλος Παναγιώτης του Γεωργίου
64 Πολιτίδης Παντελεήμων (Παντελής) του Αποστόλου
65 Πολονύφη Ελένη (Έλενα) του Βασιλείου
66 Πουλουτιάδης Απόστολος του Ευσταθίου
67 Ράπτης Παναγιώτης του Γεωργίου
68 Ρόκα Χαρίκλεια (Λίλα) του Ιωακείμ
69 Ρούμπος Μιλτιάδης του Ηλία
70 Σαββίδης Μύρων του Παντελή
71 Σαγιόγλου Σωτήριος του Δημητρίου
72 Σαλτούτ Ομάρ – Αλέξανδρος του Μοχάμεντ
73 Σεϊτανίδης Θεόδωρος του Βασιλείου
74 Σιατούνης Χρήστος του Αλεξάνδρου
75 Σίμου Παναγιώτα του Φωτίου
76 Στασινός Γεώργιος του Ηλία
77 Στρόρη Μάριο (Μάριος) του Αρτάν
78 Συλιβάκης Δημήτριος του Ιωάννη
79 Τριανταφυλλίδου Ειρήνη – Ελένη (Ρηλένα) του Κορνηλίου
80 Τσενκελίδης Βασίλειος του Κωνσταντίνου
81 Υπασπιστίδη Ελένη του Νικολάου
82 Φωστηροπούλου Βιολέττα του Νικολάου
83 Φωτεινόπουλος Γεώργιος του Βασιλείου
84 Φωτόπουλος Ανέστης του Μιχαήλ
85 Χανδρινού Αικατερίνη του Γεωργίου
86 Χατζή Αικατερίνη του Κωνσταντίνου
87 Χατζηλία Ευθυμία (Έφη) του Νικολάου
88 Ψυχίδης Νικόλαος του Κυριάκου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 1η ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

1 Αγγελής Γεώργιος του Μαρίνου
2 Αθανασοπούλου Γρηγορία (Ρία) του Ηλία
3 Απατάγγελος Δημήτριος του Δημητρίου
4 Γραμματικού Κωνσταντίνα του Δημητρίου
5 Δήμου Δημήτριος του Νικολάου
6 Ευτυχιάδου Αικατερίνη (Κατερίνα) του Χρήστου
7 Ζάχος Στυλιανός του Γεωργίου
8 Κασελάκη Άννα του Σπυρίδωνος
9 Κατσούφρα Βασιλική (Βίκυ) του Σταματίου
10 Κολώνας Απόστολος (Μάχος) του Αθανασίου
11 Κοντόπουλος Κωνσταντίνος του Νικολάου
12 Κωτσοπούλου Αφροδίτη του Κωνσταντίνου
13 Λαθιωτάκης Δημήτριος του Ευθυμίου
14 Λευκιμιάτης Κωνσταντίνος του Αθανασίου
15 Μαυρομάτης Χρήστος του Θεοχάρη
16 Μουρίκη Όλγα του Βασιλείου
17 Μπαρέκου Μαρία του Κωνσταντίνου
18 Μπούκουρα Άννα του Γεωργίου
19 Νικολακοπούλου Μαρία του Κωνσταντίνου
20 Νταντή Κωνσταντίνα (Ντίνα) του Ελευθερίου
21 Παλτατζίδης Σταύρος του Παναγιώτη
22 Παπαδόπουλος Νικόλαος του Ιωάννη
23 Σάλτη Αγάπη του Σπυρίδωνος
24 Σελίμαϊ Ήρα του Γκεζίμ
25 Στυλιαράς Ιωάννης του Σωτηρίου
26 Τριανταφυλλίδης Αντώνιος του Νικολάου
27 Τσεμπερλίδης Ευθύμιος του Ευαγγέλου
28 Χρυσόπουλος Χαρίλαος του Παναγιώτη

2η ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

1 Αθανασιάδης Ιωάννης του Γεωργίου
2 Ανδρεάδης Σάββας του Αλεξάνδρου
3 Βενετίου Δήμητρα του Γρηγορίου
4 Βενιχάκης Χρήστος του Αριστείδη
5 Βιέννα – Μπέρκοβιτς Λουκία του Αθανασίου
6 Βουνάτσος Δημοσθένης (Δήμος) του Σωτηρίου
7 Βούτας Μιχαήλ – Βαλάντης του Ιωάννη
8 Γκινόπουλος Ανδρέας του Ιωάννη
9 Γρυπάρη Αντωνία του Ευστρατίου
10 Δαραμούσκα Αντωνία (Τόνια) του Γεωργίου
11 Δέρης Βασίλειος του Αναστασίου
12 Δημητρακόπουλος Βασίλειος του Ιωάννη
13 Καράβας Μάριος – Ανάργυρος του Κωνσταντίνου
14 Καρασίεφ Αλέξανδρος του Βλαντίμιρου
15 Καρατσίδου Μαρία του Δημητρίου
16 Κοχύλης Νικόλαος του Κωνσταντίνου
17 Μαθιουδάκης Μάρκος του Μιχαήλ
18 Μουζουράκης Θεόφιλος του Νικήτα
19 Μπούμπουκα Ελένη του Κωνσταντίνου
20 Νικολαΐδου Ειρήνη (Ρένα) του Στυλιανού – Αργυρίου
21 Ουσταπασίδη Μαρίνα του Ιωάννη
22 Παναγιωτίδης Ιωάννης του Παναγιώτη
23 Παπουτσίδου Ελένη (Λένα) του Αναστασίου
24 Ρόδης Κωνσταντίνος του Αθανασίου
25 Σαμαρτζή Γεωργία του Ιωάννη
26 Τσακάλου Μαρία του Ζαννή
27 Χαλαστάνη Φωτεινή του Αγγέλου
28 Χρυσοβέργη Βασιλεία (Βίκυ) του Ανδρέα
 

3η ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

1 Ασρέμπ Μπασάμ – Νικόλαος του Μωχάμεντ – Χαλίλ
2 Βασιλείου Μαρία του Γεωργίου
3 Βογιατζή Θέλξη του Γεωργίου
4 Γιμούκη Ελένη του Σταύρου
5 Γουργιώτη Αλεξάνδρα (Αλεξία) του Δημητρίου
6 Κανλή Όλγα του Αριστοτέλη
7 Καρδαράς Ευθύμιος (Θύμιος) του Γεωργίου
8 Κλήμη Ελένη του Σπυρίδωνος
9 Κοκκώνη Αναστασία του Χαράλαμπου
10 Κωνσταντινίδης Δημήτριος του Σάββα
11 Λόγος Ευάγγελος του Δημητρίου
12 Λυσγάρας Παναγιώτης του Πολύχρονου
13 Μεζαντωνάκης Γεώργιος του Δημητρίου
14 Μήτρος Νικόλαος του Δαυΐδ
15 Μωραΐτης Δημήτριος του Κωνσταντίνου
16 Νάκα Αικατερίνη του Χρήστου
17 Παναγιωτόπουλος Διονύσιος (Σάκης) του Χρήστου
18 Παναγιωτοπούλου Χαρίκλεια (Χαρά) του Κωνσταντίνου
19 Ποϊριάζης Αθανάσιος του Δημητρίου
20 Σβουρδάκου Σταυρούλα του Χρήστου
21 Σταματάτος Κυριάκος του Ιωάννη
22 Συνοδινός – Καμήλος Δημήτριος του Παναγή
23 Τζανίνης Ιάκωβος του Χρήστου
24 Τσακαλίδης Αναστάσιος (Τάσος) του Αθανασίου
25 Χανιωτάκης Παναγιώτης του Δημητρίου
26 Χαρβαλιά Ζωή του Εμμανουήλ
27 Χατζηγεωργιάδης Εμμανουήλ του Βασιλείου
28 Χατζηηλιάδης Μάξιμος του Χρήστου

«Λ Α Ϊ Κ Η   Σ Υ Σ Π Ε Ι Ρ Ω Σ Η»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 Αγγελάκου Μαρία Οδοντίατρος
2 Αηδόνη Μαίρη φοιτήτρια Τμήματος Μαθηματικών Πανεπιστημίου Αθηνών μέλος Φοιτητικού Συλλόγου Μαθηματικού
3 Αθανασακης Μήτσος σ/χος ΟΤΑ μέλος ΔΣ Συνδέσμου Σ/χων Δημοσίου Καλλιθέας
4 Αλεξανδρίδης Χρήστος σ/χος ΟΤΑ Αντιπρόεδρος Καλλιτεχνικού Οργανισμού Ποντίων Αθήνας
5 Αναγνωστόπουλος Γιώργος σ/χος Αντιπρόεδρος Συλλόγου Ηπειρωτών Καλλιθέας
6 Αντωνακάκη Πηνελόπη κοινωνική λειτουργός, εργαζόμενη στον ΟΚΑΝΑ
7 Βλασσίδης Αποστόλης σ/χος ΟΑΣΑ μέλος ΔΣ Σνταξιούχων ΟΑΣΑ
8 Βρανάς Ορέστης οδοντοτεχνίτης
9 Γεωργακόπουλος Νίκος λογιστής Μέλος Ένωσης Λογιστών Ελεγκτών Περιφέρειας Αττικής
10 Γεωργαλάς Σάκης Έμπορος μέλος ΔΣ Ένωσης ΕΒΕ
11 Δημητριάδου Σιμέλα Άνεργη
12 Δουλόπουλος Άκης Μεταλλεργάτης στα Ναυπηγεία Ελευσίνας Μέλος Διοίκησης Κλαδικού Συνδικάτου Μετάλλου Αττικής
13 Ευθυμιάδης Γιώργος σ/χος έμπορος
14 Ηγούμενος Θοδωρής ιδ υπάλληλος
15 Ιγνατιάδης Παύλος Υπάλληλος ΟΤΑ Δήμου Αθήνας μέλος Συνδικάτου ΟΤΑ Αττικής
16 Ιορδανίδου Νανά Ιδιωτική Υπάλληλος Δημοτική Σύμβουλος Καλλιθέας
17 Ιωάννου Γιώργος σ/χος ΟΤΑ μέλος Συνδέσμου Συνταξιούχων Δημοσίου Καλλιθέας
18 Καλλής Μπάμπης σ/χος ΟΑΕΕ μέλος Παραρτήματος Συνταξιούχων ΟΑΕΕ Καλλιθέας
19 Καούκη Γεωργία ηθοποιός Μέλος ΔΣ Οργανισμού Εταιρικών Θιάσων(ΟΕΘ)του Σωματείου Ελλήνων Ηθοποιών (ΣΕΗ)
20 Καπάνταη Ευγενία φοιτήτρια Ανώτατης Σχολής Καλών Τεχνών μέλος Φοιτητικού Συλλόγου Ανώτατης Σχολής Καλών Τεχνών
21 Καραγιαννίδου Ελένη μουσικός Μέλος του Πανελλήνιου Μουσικού Συλλόγου/μέλος Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων 5ου Δημοτικού
22 Κάτσης Γιάννης Λογιστής Πρόεδρος Συλλόγου Γονέων ΚΕΑΤ
23 Κατσούλης Γιάννης Έμπορος Αντιπρόεδρος Ένωσης ΕΒΕ
24 Κηπουράς Γιάννης λογιστής μέλος Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων 8ου δημοτικού
25 Κικίδης Παύλος Υπάλληλος ΟΤΑ Δήμου Καλλιθέας Αντιπρόεδρος Συλλόγου Εργαζομένων Δήμου Καλλιθέας
26 Κολλιοπούλου Εμμανουέλα άνεργη μέλος ΔΣ Συλλόγου Γυναικών Καλλιθέας
27 Κορίτσογλου Μάρθα συνταξιούχος εκπαιδευτικός εικαστικών μαθημάτων/ζωγράφος Αντιπρόεδρος Επιμελητηρίου Εικαστικών Τεχνών Ελλάδας/ Μέλος Ένωσης Εκπαιδευτικών Εικαστικών Μαθημάτων
28 Κουσίση Χριστίνα Εμποροϋπάλληλος μέλος ΔΣ Συλλόγου Γυναικών Καλλιθέας/ μέλος Συλλόγου Εμποροϋπαλλήλων Αθήνας
29 Κούτα Άννα Εμποροϋπάλληλος μέλος Συλλόγου Εμποροϋπαλλήλων Αθήνας
30 Κουτούγερα Χαρά Ιδιωτική Υπάλληλος μέλος Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Ελευσίνας και Δυτικής Αττικής
31 Κυριαζίδου Βαγγελιώ θεατρολόγος Αντιπρόεδρος Πανελλήνιου Επιστημονικού Συλλόγου Θεατρολόγων
32 Κυριαζοπούλου Βούλα Υπάλληλος Γραφείου Μέλος ΔΣ Συλλόγου Γυναικών Καλλιθέας/ μέλος του κλαδικού Σωματείου Χρηματοπιστωτικού Αττικής
33 Κύρκου Ιοκάστη Αγάπη Εκπαιδευτικός Μέλος Συλλόγου Εργαζομένων στην Ιδιωτική Εκπαίδευση Ν.Αττικής “Ο Βύρων”
34 Λακιάρας Αντώνης ξενοδοχοϋπάλληλος Γραμματέας Συνδικάτου Επισιτισμού- Τουρισμού
35 Λουκάς Σπήλιος σ/χος εκπαιδευτικός Μέλος ΔΣ Συλλόγου Συνταξιούχων Δημοσίου Ποσειδών
36 Λυκούδης Γιώργος Ιδιωτικός Υπάλληλος Μέλος του Σωματείου Εργαζομένων στο Θέαμα Ακρόαμα
37 Μακρίδη Λήδα ασφαλίστρια Γραμματέας Ένωσης ΕΒΕ Καλλιθέας/ μέλος ΔΣ Ομοσπονδίας Βιοτεχνικών Σωματείων Αττικής
38 Μαραγκός Βαγγέλης φωτογράφος Μέλος ΔΣ ένωσης Καλλιτεχνών Φωτογράφων Αθήνας
39 Μάρκου Κωστής ΕΒΕ Πρόεδρος Ομοσπονδίας Βιοτεχνών Υποδηματοποιών Ελλάδας
40 Μαυρογιάννης Θανάσης Υπάλληλος ΟΤΑ Δήμου Καλλιθέας Μέλος Παναθλητικού Ομίλου Καλλιθέας- ΕΣΠΕΡΟΣ
41 Μελάς Παναγιώτης σ/χος ναυτεργάτης Αντιπρόεδρος Παραρτήματος Καλλιθέας Πανελλήνιας Ενωσης Αγωνιστών Εθνικής Αντίστασης Δημοκρατικού Στρατού Ελλάδας
42 Μιχαλάκος Γιάννης μεσίτης Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Εθνικού Συμβουλίου Κατά των Ναρκωτικών
43 Μπάμπη Θανάσης Μηχανικός Υπολογιστών Μέλος Συνδικάτου Εργατοϋπαλλήλων Τηλεπικοινωνιών Πληροφορικής
44 Μπάρλα Ιωάννα Χημικός/Διδακτορική Φοιτήτρια/ Ερευνήτρια
45 Μπελλ Μπαμπεττε σ/χος τραπεζοϋπάλληλος μέλος Συλλόγου Γυναικών Καλλιθέας
46 Νικολάου Σίμος Ναυαγοσώστης Μέλος ΔΣ Παραρτήματος Εθνικού Συμβουλίου Κατά των Ναρκωτικών
47 Νικολιδάκης Γιάννης ηλεκτρολόγος Πρόεδρος Συνδικάτου Ηλεκτρολόγων Ν. Αττικής/ Μέλος της Διοίκησης της Ομοσπονδίας Ηλεκτρολόγων Ελλάδας
48 Οζλούτας- Κόλλια Αριάδνη απόφοιτη Γ Λυκείου
49 Πανάρετου Ελευθερία Ιδιωτική Υπάλληλος μέλος του Συνδικάτου Ιδιωτικής Υγείας
50 Πανέρας Σταύρος εικαστικός/ τεχνικός σκηνογράφος Εθνικού Θεάτρου
51 Παπά Ντία Ιδιωτική Υπάλληλος
52 Παπάζογλου Χρήστος γιατρός εργασίας μέλος ΔΣ Πανελλήνιου Ιατρικού Συλλόγου
53 Παυλόπουλος Γιώργος σ/χος εκπαιδευτικός Γραμματέας Γυμναστικού Συλλόγου Καλλιθέα
54 Πολυχρονίδης Αλέξανδρος συνταξιούχος
55 Πουλασιχίδου Χρυσούλα Εκπαιδευτικός Δημοτικής Εκπαίδευσης
56 Πούλος Νίκος γυμναστής προπονητής Φιλαθλητικού Συλλόγου Καλλιθέας
57 Ραφτόπουλος Νίκος υπάλληλος ΟΤΑ Δήμου Καλλιθέας Μέλος Συλλόγου εργαζομένων Δήμου Καλλιθέας
58 Ρίζου Ελένη Εκπαιευτικός Πρρσχολικής Αγωγής Μέλος Συλλόγου Εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Καλλιθέας-Μοσχάτου “Αριστοτέλης- Έλλη Αλεξίου”
59 Σάββα Ιωάννα Εκπαιδευτικός Μέλος ΕΛΜΕ Πειραιά
60 Σηφάκης Σταύρος Ιδιωτικός Υπάλληλος Μέλος του κλαδικού Σωματείου Χρηματοπιστωτικού Αττικής
61 Σιμορέλη Χαρά Μαθηματικός/ Μεταπτυχιακή Φοιτήτρια ΕΚΠΑ
62 Σταθοπούλου Νίκη Α/α στην εστίαση Μέλος ΔΣ Ένωσης ΕΒΕ Καλλιθέας
63 Στεφανίδη Νάντια Μηχανικός Πληροφορικής Μέλος του Συνδικάτου Εργατοϋπαλλήλων Τηλεπικοινωνιών Πληροφορικής
64 Συμεωνίδης Θέμης φοιτητής Παντείου μέλος του Φοιτητικού Συλλόγου Παντείου
65 Τζουμάνη Αθανασία λογίστρια Μέλος Ένωσης Λογιστών Ελεγκτών Περιφέρειας Αττικής/ μέλος του Συλλόγου Γυναικών Καλλίθέας
66 Τούντα Ξανθή Αποθηκάριος μέλος Συλλόγου Εμποροϋπαλλήλων Αθήνας/ μέλος Επιτροπής Αγώνα Εργαζομένων στον χώρο του βιβλίου
67 Τσάκαλου Ελένη Ιδιωτική Υπάλληλος/ σπουδάστρια δραματικής σχολής Πρόεδροςτου Συλλόγου Σπουδαστών Σχολών Χορού, Θεάτρου και Κινηματογράφου
68 Τσανέλης Γιώργος σ/χος ΟΤΑ Πρόεδρος Συλλόγου Ηπειρωτών Καλλιθέας
69 Τσιγάρας Ευριπίδης Ιδιωτικός Υπάλληλος
70 Τσολακίδου Καλλιόπη Κοινωνική Σύμβουλος Περιφέρειας Αττικής Μέλος Συλλόγου Υπαλλήλων Περιφέρειας Αττικής
71 Χαραλαμπόπουλος Κωνσταντίνος Εκπαιδευτικός Μέλος Συλλόγου Εργαζομένων στην Ιδιωτική Εκπαίδευση Ν.Αττικής “Ο Βύρων”
72 Χατζηπαρασκευαϊδης Αποστόλης Εκπαιδευτικός Μέλος ΔΣ Συλλόγου Εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Καλλιθέας- Μοσχάτου “Αριστοτέλης – Έλλη Αλεξίου”
73 Χρυσανθόγλου Σάββας οικοδόμος Πρόεδρος Παραρτήματος Καλλιθέας Συνδικάτου Οικοδόμων
74 Χρυσίδου Νένα Φοιτήτρια Παντείου Μέλος Φοιτητικού Συλλόγου Παντείου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1η ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

Δημάκας Βαγγέλης Αγάπη Ιδιωτικός Υπάλληλος Μέλος του κλαδικού Σωματείου Χρηματοπιστωτικού Αττικής
Κοντογιάννη Γωγώ Σπουδάστρια Αισθητικής μέλος του Συνδικάτου Ιδιωτικής Υγείας
Κοτσάς Νίκος Έμπορος Μέλος Ένωσης ΕΒΕ Καλλιθέας
Κουρκουτάς Γιάννης Περιπτεριούχος
Κούτας Αντώνης Ιδιωτικός Υπάλληλος Μέλος Συνδικάτου Φαρμάκου Αττικής
Λιόλιου Ανδρομάχη Γραφίστρια Μέλος του Συνδικάτου Τύπου και Χάρτου
Ματθαίου Βιβή Λογίστρια Μέλος ΔΣ Ένωσης ΕΒΕ Καλλιθέας
Μωυσιάδης Κώνσταντίνος Ιδιωτικός Υπάλληλος
Παπαρούνη Ντίνα Συνταξιούχος ΟΑΕΕ Μέλος του Παραρτήματος Καλλιθέας Συνταξιούχων ΟΑΕΕ
Ραφτοπούλου Σοφία Φωτογράφος Μέλος ΔΣ Καλλιτεχνικού Οργανισμού Ποντίων Αθήνας
Φρυγανά Σεβαστή Τραπεζική Υπάλληλος Εθνικής Τράπεζας Εκλεγμένη στο Ταμείο Υγείας Τραπεζοϋπαλλήλων ΕΤΕ

2η ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

Αναστόπουλος Γιάννης Ελαιοχρωματιστής Μέλος Παραρτήματος Καλλιθέας Συνδικάτου Οικοδόμων
Ιωακείμ Αναστασία Συνταξιούχος
Καραγκιώζης-Κακουλίδης Αρχοντής Ορκωτός Λογιστής Πρόεδρος Ορκωτών Ελεγκτών Λογιστών ΣΟΛ
Καραλίδου-Καπάνταη Αθηνά Άνεργη Μέλος Διοικούσας Επιτροπής Παραρτήματος Καλλιθέας Πανελλήνιας Ενωσης Αγωνιστών Εθνικής Αντίστασης Δημοκρατικού Στρατού Ελλάδας
Κατσιέρης Βασίλης Ιδιωτικός Υπάλληλος Μέλος Συνδέσμου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Αθήνας
Κλημανίδης Γιώργος Συνταξιούχος ΟΤΑ Μέλος Συνδέσμου Συνταξιούχων Δημοσίου Καλλιθέας
Κουσαθανά Ναργαρίτα Συνταξιούχος Εκπαιδευτικός
Κούρτη (Αθανασάκη) Πόπη Άνεργη Μέλος Διοικούσας Επιτροπής Παραρτήματος Καλλιθέας Πανελλήνιας Ενωσης Αγωνιστών Εθνικής Αντίστασης Δημοκρατικού Στρατού Ελλάδας
Μουτεσίδου Βάσω Συνταξιούχος
Μπεκιάρογλου Λιβέρης Συνταξιούχος Εκπαιδευτικός Μέλος Συλλόγου Συνταξιούχων Εκπαιδευτικών ΔΕ Πειραιά
Παπάζογλου Νατάσσα Παιδίατρος
Πουλαντζακλή Βούλα Ιδιωτική Υπάλληλος Πρόεδρος Συλλόγου Γυναικών Καλλιθέας
Χαραλαμπόπουλος Χριστόφορος μηχανικός Πληροφορικής Μέλος του κλαδικού Σωματείου Χρηματοπιστωτικού Αττικής

3η ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

Βενέτη Μαριάννα Σπουδάστρια Αργυροχρυσοχοϊας Μέλος ΔΣ Συλλόγου Γυναικών Καλλιθέας
Γάτσιου Ματίνα Συνταξιούχος Μέλος Σωματείου Συνταξιούχων ΙΚΑ Καλλιθέας και γύρω Δήμων
Δρέττας Γιώργος Ιδιωτικός Υπάλληλος Μέλος Σωματείου Εργατοϋπαλλήλων Χημικής Βιομηχανίας
Ζιώγαλας Γιώργος Ηλεκτρολόγος Θεάτρου/ Ηθοποιός Μέλος του Σωματείου Εργαζομένων στο Θέαμα Ακρόαμα
Καγκιά Σίσσυ Φυσικοθεραπεύτρια Μέλος ΔΣ Ένωσης ΕΒΕ Καλλιθέας
Καλλή Ηλέκτρα Βρεφονηπιοκόμος Μέλος Συλλόγου Γυναικών Καλλιθέας
Κυριαζίδου Ειρήνη Συνταξιούχος Μέλος Συλλόγου Γυναικών Καλλιθέας
Μαλάμου Όλγα Συνταξιούχος
Ματθαίου Βάσω Έμπορος Μέλος ΔΣ Συλλόγου Γυναικών Καλλιθέας
Πριάγγελος Βασίλης Οικοδόμος Γραμματέας Παραρτήματος Καλλιθέας Συνδικάτου Οικοδόμω
Τζανετάκος Ηλίας Γυμναστής Μέλος ΔΣ Σωματείου Γυμναστών Προπονητών Νομού Αττικής
Τζωρτζάτος Παναγιώτης Λογιστής Μέλος Ένωσης Λογιστών Ελεγκτών Περιφέρειας Αττικής

Επικεφαλής: Ιωαννίδης Χρήστος, ελαιοχρωματιστής, επί δεκαετίες αγωνιστής της Αριστεράς, του εργατικού και αντιφασιστικού κινήματος, των κινημάτων πόλης στην Καλλιθέα

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. Αναγνώστου Λεωνίδας, συνταξιούχος ιατρός
  2. Αργυράτου Ευγενία, ιδιωτική υπάλληλος
  3. Αυθίνος Παντελής, αναλυτής – προγραμαμτιστής Η/Υ, Μέλος ΔΣ Σωματείου Προσωπικού ΗΔΙΚΑ
  4. Βαμβακά Πανδώρα, συνταξιούχος καθηγήτρια, ιδρυτικό μέλος Δικτύου Αλληλεγγύης Καλλιθέας
  5. Βλαχόπουλος Νικόλαος, γεωλόγος, μέλος Εργατικής Λέσχης Καλλιθέας
  6. Γεωργιάδου Γεωργία (Γωγώ), τραπεζικός υπάλληλος
  7. Γεωργόπουλος Κωνσταντίνος, συνταξιούχος μουσικός, Ενωτική Πρωτοβουλία κατά των Πλειστηριασμών
  8. Γκεμιτζόγλου Δήμητρα, ιδιωτικός υπάλληλος, δημοτική σύμβουλος
  9. Καβαλιεράτος Νικόλαος, ιδιωτικός υπάλληλος
  10. Καλαντζή Παναγιώτα (Γιώτα), συνταξιούχος Δήμου Καλλιθέας
  11. Καλαντζής Αναστάσιος, μηχανικός, υπάλληλος Δήμου Καλλιθέας, μέλος ΔΣ Συλλόγου Υπαλλήλων Δήμου Καλλιθέας
  12. Καλόγηρος Νικόλαος, δάσκαλος, γραμματέας Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Καλλιθέας – Μοσχάτου
  13. Καστρίτσης Ραφαήλ, ιδιωτικός υπάλληλος
  14. Κατσίφης Νικόλαος, οικοδόμος, μέλος Συνδικάτου Οικοδόμων και Εργατικής Λέσχης Καλλιθέας
  15. Κατσουρός Μάριος, υπάλληλος Δήμου Καλλιθέας, πρώην μέλος ΓΣ ΠΟΕ-ΟΤΑ
  16. Κώνστας Δημήτριος, ιδιωτικός υπάλληλος
  17. Μάντη Θεοδώρα – Άρτεμης, ιδιωτική υπάλληλος
  18. Μαχοβίτσκαγια Ευδοκία, άνεργη
  19. Μούκα Γεωργία, δασκάλα, πρόεδρος Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Καλλιθέας – Μοσχάτου
  20. Μουρμούρης Γεώργιος, δημοσιογράφος
  21. Μουσαράι Ιλιρίντα, πολιτική επιστημόνισσα, μετανάστρια δεύτερης γενιάς από την Αλβανία
  22. Ξεντές Νικόλαος, ηλεκτρολόγος μηχανικός, μέλος Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών, πρ. δημοτικός σύμβουλος
  23. Ξύδας Κωνσταντίνος, ιδιωτικός υπάλληλος
  24. Παλαιστίδου Ελευθερία (Ρία), δασκάλα, μέλος Εργατικής Λέσχης Καλλιθέας
  25. Παναγιωτίδης Αργύριος, ελεύθερος επαγγελματίας, μέλος Εργατικής Λέσχης Καλλιθέας
  26. Παπακώστας – Καλαντζής Αλέξανδρος, μακροχρόνια άνεργος
  27. Παυλοπούλου Βασιλική, φυσικοθεραπεύτρια
  28. Παυλοπούλου Μαρία (Μάρα), ιδιωτική υπάλληλος
  29. Πλακιώτη Χρυσούλα (Χρύσα), μηχανικός, μέλος Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών
  30. Πολύζος Δήμος, υπάλληλος Δήμου Καλλιθέας
  31. Ρήγα Μαρία, ελεύθερη επαγγελματίας, μέλος Εργατικής Λέσχης Καλλιθέας
  32. Σαμπάνης Άγγελος, γεωπόνος
  33. Σκουτέρη Ελισάβετ – Ειρήνη, ιδιωτική υπάλληλος
  34. Σπανόπουλος Άγγελος, τουριστικός συνοδός
  35. Σταματόπουλος Κωνσταντίνος, ελεύθερος επαγγελματίας, μέλος Εργατικής Λέσχης Καλλιθέας
  36. Στριφτάρας Γεώργιος, ιδιωτικός υπάλληλος
  37. Ταβουλάρης Ματθαίος (Μάνθος), εργάτης αποθηκάριος, συνδικαλιστής
  38. Τζελέπης Τριαντάφυλλος, συνταξιούχος Δήμου Καλλιθέας
  39. Τσίτκανος Δημήτριος, μεταλλεργάτης, μέλος Συνδικάτου Μετάλλου και Εργατικής Λέσχης Καλλιθέας
  40. Τσώλης Δημήτριος, ιδιωτικός υπάλληλος – προγραμματιστής
  41. Φέτση Όλγα, ιδιωτική υπάλληλος, μέλος Συνέλευσης 8ης Μάρτη
  42. Χατζάκης Νικόλαος, μηχανολόγος μηχανικός
  43. Χριστοπούλου Ελένη, υπάλληλος Δήμου Καλλιθέας, συνδικαλίστρια, μέλος Συνέλευσης 8 Μάρτη
  44. Χρυσίδου Σοφία (Σόνια), εργάτρια
    Υποψήφιες/οι για την 1η Κοινότητα (Κέντρο):
  45. Βανδώρου Λήδα, οικονομολόγος, μέλος Εργατικής Λέσχης Καλλιθέας
  46. Βλαχόπουλος Φώτιος, φοιτητής
  47. Βρακά Βικτώρια, μεταπτυχιακή φοιτήτρια
  48. Καραπέτης Χρήστος, γεωπόνος
  49. Κουτσή Αναστασία, δημόσιος υπάλληλος
  50. Κωνσταντίνου Αρετή, φοιτήτρια
  51. Μακρή Ευσταθία, ιδιωτική υπάλληλος
  52. Μπακάλη Καλλιόπη, συνταξιούχος
  53. Νικολοπούλου Μυρσίνη, φοιτήτρια
  54. Παντελέου Ελένη, ψυχολόγος
  55. Παπαδόπουλος Νικηφόρος, επικουρικός υπάλληλος
  56. Συργιαννίδης Αναστάσιος, βιολόγος, μέλος του Συλλόγου Ποντίων Αργοναύται – Κομνηνοί
  57. Τσιμπλούλη Αγγελική, ιδιωτική υπάλληλος
    Υποψήφιες/οι για την 3η Κοινότητα (Βόρεια Καλλιθέα):
  58. Γρούτσου Αργυρώ, οικιακά
  59. Δασκαλάκη Κωνσταντίνα, συνταξιούχος καθηγήτρια
  60. Θεοδωρίδης Αλέξανδρος, εκπαιδευτικός θεατρικής αγωγής
  61. Καθοπούλη Αγγελική – Υπατία, ιδιωτική υπάλληλος
  62. Καλλέργη Μαρία, ιδιωτική υπάλληλος
  63. Καραπέτη Αικατερίνη, φυσικός, ιδιωτική υπάλληλος
  64. Κωνστάντιου Φαίδρα, δικηγόρος
  65. Λούβρου Ιωάννα, βιολόγος
  66. Μπολτσής Έκτορας, αρχιτέκτονας μηχανικός
  67. Παπαβασιλείου Αναστασία, δασκάλα γιόγκα
  68. Παυλοπούλου Αικατερίνη, οικιακά
  69. Φριλίγκος Βασίλειος, φοιτητής

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1η ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

3η ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

Comments are closed.